کامپوزیت دندان اقساطی در شهرک امام خمینی, کلینیک تخصصی کامپوزیت دندان اقساطی در شهرک امام خمینی

کامپوزیت دندان اقساطی شهرک امام خمینی, کلینیک تخصصی کامپوزیت دندان اقساطی شهرک امام خمینی  ,کامپوزیت دندان اقساطی شهرک امام خمینی, کلینیک تخصصی کامپوزیت دندان اقساطی شهرک امام خمینی  با امکان پرداخت اقساط بدون ضامن بدون پیش پرداخت در صد تخفیف قراراد با تمام بیمه و کامپوزیت دندان اقساطی اقساط,** شبانه روزی دندانپزشک مجرب,کامپوزیت دندان اقساطی محدوده شهرک امام خمینی, کلینیک تخصصی کامپوزیت دندان اقساطی محدوده شهرک امام خمینی, کامپوزیت دندان اقساطی منطقه شهرک امام خمینی, کلینیک تخصصی کامپوزیت دندان اقساطی منطقه شهرک امام خمینی,کامپوزیت دندان اقساطی, کلینیک تخصصی کامپوزیت دندان اقساطی,خدمات کامپوزیت دندان اقساطی شرکت,خدمات کامپوزیت دندان اقساطی ادارات,خدمات کامپوزیت دندان اقساطی شرکت در شهرک امام خمینی,خدمات کامپوزیت دندان اقساطی ادارات در شهرک امام خمینی,خدمات کامپوزیت دندان اقساطی با نرخ اتحادیه ,کامپوزیت دندان اقساطی در شهرک امام خمینی,شرکت کامپوزیت دندان اقساطی پروتز دندان در شهرک امام خمینی,شرکت کامپوزیت دندان اقساطی ایمپلنت,کامپوزیت دندان اقساطی پروتز دندان,,کامپوزیت دندان اقساطی ترمیمی,کامپوزیت دندان اقساطی زیبایی,کامپوزیت دندان اقساطی کامپوزیت دندان,کامپوزیت دندان اقساطی کودکان, , شرکت کامپوزیت دندان اقساطی ایمپلنت در شهرک امام خمینی,

کامپوزیت دندان اقساطیکامپوزیت دندان اقساطی یکی از شاخه های علوم پزشکی است که به تشخیص و درمان مشکلات دهان و دندان و لثه ها خواهد پرداخت.عضو انجمن کامپوزیت دندان اقساطی آمریکا خدمات دندان پزشکی زیر را انجام می دهد با 20 درصد تخفیف و کامپوزیت دندان اقساطی اقساطی

کامپوزیت دندان اقساطی در شهرک امام خمینی, کلینیک تخصصی کامپوزیت دندان اقساطی در شهرک امام خمینی چه خدمات کامپوزیت دندان اقساطی را انجام می دهیم؟

 1. زیبایی دندان با جدیدترین متدهای روز دنیا بدون تراش با اشعه
 2. انواع پروتز ثابت لامینت فول سرام و زیر کلیوم
 3. درمان ریشه دندان با دستگاه روتاری بدون درد و استرس
 4. ایمپلنت با اقساط 5 ماه
 5. انواع پروتز متحرک با لثه انعطاف پذیر  دندان
 6. کامپوزیت دندان اقساطی اطفال فیشور سیلنت فلوراید تراپی
 7. مجهز به اتاق استرلارسیون مرکزی
 8. استفاده لوازم یکبار مصرف دندان
 9. مجهز به دستگاه رادیوگرافی دیجیتال دندان
 10. عصب کشی دندان با ترمیم
 11. پروتز دندان
 12. زیبایی و ترمیم وکامپوزیت دندان
 13. لمینت دندان بدون تراش
 14. بیلیچینگ دندان با مواد عالی
 15. روکش دتدان
 16. اقساط دندان هم پذیرفته می شود

اصلاح طرح لبخند برای داشتن لبخندی زیبا انجام می شود.
ایمپلنت دندان نوعی پایه تیتانیومی است که با سلول های بدن سازگار است و از آن به عنوان جایگزینی مناسب و دائمی به جای یک یا چند دندانی که از دست رفته اند استفاده می گردد.
ونیر کامپوزیت پوسته نازکی است که روى سطح خارجى دندان قرار داده مى شود تا مشکلات ظاهرى دندان و عیوب دندان را اصلاح کند.کلینک کامپوزیت دندان اقساطی

هر روز صبح پس از برخاستن از خواب و هر شب پیش از رفتن به رختخواب مسواک بزنید : مسواک زدن شما باید حداقل دو دقیقه طول بکشد. از حرکات افقی و خشن که به دندان ها اسیب میزند بپرهیزید. ابتدا سطح خارجی دندانهای بالا و پایین را تمیز کنید سپس سطح داخلی دندانهای بالاو پایین وپس از ان سطح جونده دندان ها و زبان را تمیز کنید. سعی کنید مسواک خود را هر سه ماه یکبار عوض کنید. همچنین مسواک زدن بلافاصله بعد از خوردن وعده غذایی به دلیل تولید اسید در دهان و نفوذ اسید به مینای دندان باعث صدمه دیدن دندان ها میشود بنابراین بهتر است تا نیم ساعت بعد از خوردن و نوشیدن غذاهای معمولی و تا یک ساعت بعد از خوردن غذاهای تند یا پر ادویه مسواک زدن را به تعویق بیاندازید.
از خمیر دندان فلوراید دار استفاده کنید : فلوراید مینای دندان را محافظت می کند و باعث می شود تا حفره ها کمتر شود. همچنین برای اینکه خمیر دندان فلوراید دار در مراقبت از دندان موثر باشد باید حداقل دارای 1350-10000 پوند فلوراید باشد.
استفاده روزانه از نخ دندان : استفاده از نخ دندان به اندازه مسواک زدن مهم میباشد. پلاک و غذاهای باقی مانده که مسواک نمی تواند انها را پاک کند میتوان با استفاده از نخ دندان انها را تمیز کرد. روزی یکبار با استفاده از نخ دندان سطح بین دندان هایتان را تمیز کنید و همچنین سعی کنید نخ دندان را قبل از مسواک زدن استفاده نمایید. حدود 30 سانتی متر از نخ دندان را ببرید. دو طرف نخی را که بریده اید، به دور انگشت وسط هر دو دست بپچید و نخ دندان را به آرامی و مطابق شکل به صورت رفت وبرگشت در فضای بین دندان ها حرکت دهید.
از دهان شویه ها استفاده کنید : به دنبال دهانشوی هایی باشید که در ان فلوراید وجود دارد. اگر بعد از استفاده از نخ دندان و مسواک زدن، از یک دهانشویه فلوراید استفاده کنید، این فلوراید به ترمیم مینای همه سطوح دندان ها کمک می کند. شما همچنین می توانید از محلول اب نمک (نصف قاشق چای خوری نمک را به یک لیوان آب گرم اضافه کنید و هم بزنید)  به عنوان دهانشویه استفاده کنید.
زبان خود را هم مسواک بزنید : سطح زبان شما ناهموار است. این بدان معنی است که ذرات و باکتری های غذایی اغلب در آنجا به دام افتاده اند. زبانی که تمیز نشود، احتمال انتقال باکتری به دندان و لثه را افزایش می دهد. برای تمیز کردن زبان میتوانید از برس مسواک خود استفاده کنید (از بیش از حد مسواک زدن و استفاده از برس های سخت خودداری فرمائید ممکن باعث اسیب به پوست زبان شود) و یا پشت برخی از مسواک ها اسکراب زبان وجود دارد و یا مسواک مجزایی با برس نرم مخصوص زبان خود را بخرید.

 سیگار کشیدن موجب زرد رنگ شدن دندان و تخریب لثه و پوسیدگی دندان میشود و از عوامل شایع ابتلا به سرطان دهان میباشد.

محافظت از دندان با رژیم غذایی سالم چیست؟

مصرف قند خود را محدود کنید. استفاده از مواد قندی باعث تسریع پوسیدگی و تخریب دندان ها میشود. بهترین راه پیشگیری از پوسیدگی دندان،کاهش میزان و دفعات مصرف مواد قندی یا مواد غذایی حاوی شکر است. غذاهایی که باید از خوردن انها اجتناب کنید عبارتند از:

دسر مانند شیرینی، کیک، بستنی و آب نبات.
چای یا قهوه بسیار شیرین شده.
مصرف ماده خوراکی چسبنده را کاهش دهید : این مواد غذایی یک لایه نازک قند روی دندان ها شما را ایجاد می کند که خطر بروز پوسیدگی دندان را افزایش می دهد. همچنین مواد غذایی چسبنده می توانند کار کامپوزیت دندان اقساطی قبلی (ترمیم سطحی و عمقی دندان و…) را از بین ببرند. سعی کنید
از خوردن مواد خوراکی ذیل حدالامکان خودداری کنید :

دندان هایتان را با یک میوه ترد و یا سبزیجات تمیز کنید. خوردن میوه ترد یا سبزیجات در پایان یک وعده غذایی یا به عنوان یک میان وعده سالم بین وعده های غذایی  در تمیز کردن دندان موثر میباشد. با این حال، در نظر داشته باشید که بعضی از میوه ها و سبزیجات نیز ممکن است دندان های شما را لکه دار کند، بنابراین بعد از خوردن میوه و سبزیجات هم باید دندان های خود رابشویید.

 1.  سیب
 2. کلم بروکلی
 3. هویج
 4. کاهو
 5. خیارها
 6. کرفس

مصرف نوشیدنی های الکلی را کم کنید : الکل باعث آسیب رسیدن به مینای دندان ها می شود و خطر پوسیدگی دندان را افزایش می دهد.
گام 3 - مراقبت حرفه ای از دندان ها
دریافت درمان های محافظتی دندان:  سعی کنید دو بار در سال برای بررسی دندان هایتان به کامپوزیت دندان اقساطی مراجعه کنید. و درمان های محافظتی را دریافت کنید این درمان ها اسیب پذیری دندان های شما را کاهش می دهد برای مثال میتوان با گذاشتن یک پوشش پلاستیکی نازک روی دندان ها از شروع حفره در انها جلوگیری کرد که این روش در کشورهای نظیر امریکا بر روی دندان های دائمی انجام میشود و همچنین فلوراید تراپی  راه حل قوی برای تقویت مینای دندان میباشد که سالانه دوبار میتوان روی دندان های کودکان و دندان های دائمی انجام داد.

:Published Date:7/21/2024 12:48:44 PM
09388566274- خانم آزاد